For Sale   >   Albania Flag  Albania   >  Tirane  >  Tirana

ALL8,409,328  Apartment / Flat Tirana

  • ALL8,409,328
  • (EUR 68,000)
  • CONTACT
    CONTACT
  • Apartment / Flat
  • For Sale 
  • Tirana
  • albania Flag Albania
Telefono ne 00355682628401 dhe perfito nje Ulje Ekstra deri ne 700Eur/m2 vetem per Pagese Cash Totale. Pamje e mrekullueshme, apartament ne nje ndertese perballe Kopshtit Botanik ne fillim te nje kodre ne fund te rruges `Komuna e Parisit`, Kati i Dyte, 91 m2, 2 Dhoma Gjumi, Soxhorno & Kend Guzhine, 1 Tualet & Ballkon, me nje cmim te diskutueshem duke filluar nga 750Eur/m2 (cmimi ne zone 850-1000Eur/m2). Ndertesa sapo ka perfunduar dhe apartamenti eshte gati per te mirepritur banoret e rinj.
Telefono ne 00355682628401 dhe perfito nje Ulje Ekstra deri ne 700Eur/m2 vetem per Pagese Cash Totale. Pamje e mrekullueshme, apartament ne nje ndertese perballe Kopshtit Botanik ne fillim te nje kodre ne fund te rruges `Komuna e Parisit`, Kati i Dyte, 91 m2, 2 Dhoma Gjumi, Soxhorno & Kend Guzhine, 1 Tualet & Ballkon, me nje cmim te diskutueshem du...
View more
CONTACT
CONTACT
regional map tirana
Recommended